Siuvinėjimo paslaugos

siuvinėjimas, siuvinėjimo paslaugos
Siuvinėjimas Liunevilio vąšeliu

Ieškote išskirtinumo, subtilių detalių? Siuvinėjimas – tai vienas iš būdų suteikti Jūsų drabužiams ir aksesuarams daugiau charakterio! Išsiuvinėti galima viską ko tik širdis geidžia: nuo paprastų formų iki sudėtingiausių reljefų, pasitelkiant siūlus, karoliukus, žvynelius įvairias priemones ir technikas. Siuvinėjimui naudoju tik kokybiškas priemones, todėl kokybė garantuota. Siuvinėjimo paslaugos:

  • švarkų, paltų siuvinėjimas;
  • džinsinių drabužių siuvinėjimas;
  • vestuvinių, šventinių drabužių siuvinėjimas.

Neskubėkite pirkti vis naujų drabužių, papuoškite juos aukštosios mados prieskoniais ir džiaukitės unikaliu gaminiu! Susisiekite su manimi el. paštu ir aptarsime visas smulkmenas. Atsakysiu į rūpimus klausimus, patarsiu. Paslaugos kaina nuo 30 Eur (priklauso nuo siuvinėjimo dydžio, sudėtingumo ir naudojamų medžiagų).


Siuvinėjimas ant drabužių ir tvari mada

Tvari mada – kažkam tai naujų laikų tendencija, kažkam – gyvenimo būdas. Vieniems – laiko švaistymas, kitiems – siekiamybė… Didžiulė prekių, įvairių produktų, daiktų, gaminių pasiūla tokia didelė, kad laikui bėgant tai pradeda slėgti. Todėl tvari mada ir tvarus gyvenimo būdas atrodo lyg gryno oro gurkšnis, kuris kviečia sustoti, suklusti ir vartoti atsakingai.

Siuvinėjimas ant drabužių, tvari mada,.raudonas paltas

Pradėjau savęs klausti: o kaip aš galėčiau gyventi tvariau? Atsakymas paprastas – pradžioje užtektų mažiau vartoti, pirkti, naudoti. Jau kurį laiką tai praktikuoju. Prieš įsigyjant daiktą, drabužį – gerai pagalvoju, ar tikrai reikia, neskubu pirkti. Reikiamų drabužių, gaminių pirmiausiai ieškau lietuvių kūrėjų asortimente ir tik neradus – pereinu prie masinės gamybos pasiūlos.

O tai prie ko čia siuvinėjimas, paklausit? Siuvinėjimas ant drabužių -tai vienas iš būdų prisidėti prie tvarios mados! Galima atnaujinti jau turimą drabužį: išsiuvinėti ryškius ornamentus, papuošti gėlėmis, subtiliais nėriniais, perlais… Ir svarbiausia, jūsų drabužis bus toks vienas vienintelis – visame pasaulyje! O gal turite sena, gerą ir labai mėgstamą švarką, bet jis įplyšo (dėmė ir t.t…), neskubėkite išmesti. Galbūt siuvinėta aplikacija visa tai sutvarkytų? Tiesiog įjungus fantaziją ir kūrybiškumą kartu galėtumėm išgelbėti daug drabužių!

Man siuvinėjimas – lyg kelionė, vedanti kūrybiškumo ir nepertraukiamo tobulėjimo keliu. O prie viso to dar ir būdas gyventi tvariau. Tad jei ir jūs žiūrite ta pačia kryptimi, ir turite idėją – viziją savo drabužiams susisiekime!


Mano aistra – Luneville siuvinėjimo technika

Išgirdus žodį siuvinėjimas – neretai mintyse iškyla toks vaizdas: sena moterėlė, lygiuoju dygsniu siuvinėja įvairių spalvų gėles… Ir visai nenuostabu: tai mūsų šaknys, amatas, istorija, ir tuo turime didžiuotis! Tačiau mane pakerėjo kita aukštojoje madoje (Haute Couture) dažnai naudojama Luneville siuvinėjimo technika.

siuvinėjimas liunevilio vąšeliu
Liunevilio vąšelis

Vienas iš pagrindinių mano siuvinėjimo įrankių yra – liunevilio vąšelis (Luneville hook). Jo atsiradimo istorija kilusi iš Indijos ir siekia labai senus laikus. Su šiuo įrankiu naudojant Aari technika buvo atliekami įvairūs siuvinėjimo darbai. Aari išvertus iš Hindu kalbos reiškia “kabliukas”.

18 amžiuje šis siuvinėjimas atkeliavo į Europą ir buvo pavadintas “Tambūro siuvinėjimu”(Tambour Embroidery). Išvertus iš prancūzų kalbos, tambour reiškia “būgnas”. Siuvinėjant šiuo būdu, medžiaga turi būti labai gerai ištempta ant apvalaus arba stačiakampio rėmo. 1810 m. Tambūro siuvinėjimas atvyko į Prancūzijos miestelį Lunéville kur ateljė meistrai jį noriai priėmė dėl greitos ir efektyvios technikos. Karoliukai ir žvyneliai šiame siuvinėjime buvo pradėti naudoti 19 amžiaus pabaigoje.

Lunéville miestelis dėl išskirtinių siuvinėtojų tapo labai populiarus, todėl dabar šis siuvinėjimas Prancūzijoje žinomas kaip “Luneville Hook Embroidery” ( Liunevilio kabliuko/vąšelio siuvinėjimas). Iki šių dienų Lunéville siuvinėjimo techniką naudoja Haute Couture mados namai, siuvinėjimo ateljė visame Paryžiuje. Būtent šios siuvinėjimo technikos pradėjau mokytis nuo 2020m. ir tęsiu iki šiol. Žinias gilinu “School of Couture by Valerija Fic” – pirmoji Lietuvoje aukštosios mados siuvinėjimo mokykla!


Laura Periok. BRODERIE

Po daugiau nei 5 metų siuvinėjimo kelionės: ieškojimų ir atradimų, pagaliau galiu pristatyti ilgai brandintą svajonę Laura Periok. BRODERIE – siuvinėtų drabužių linija. Kad ši idėja virstų realybe reikėjo nueiti gan ilgą kelią, kupiną bandymų, įvairių patirčių, žinių, ir tobulėjimo. O dabar, mažais bet užtikrintais žingsneliais keliauju išsipildžiusios svajonės puoselėjimo ir auginimo keliu.

Laura Periok. Broderie

Kuo ypatinga ši drabužių linija? Čia kiekviena moteris ras tai kas būdinga jos stiliui. Nuo minimalaus dizaino siuvinėtų marškinėlių iki puošnių, prabangiomis priemonėmis dekoruotų švarkų/kostiumėlių ir net suknelių. Visi šios linijos drabužiai – vienetiniai.

Laura Periok. BRODERIE – kruopščiai atrinktų lietuvių ir užsienio gamintojų drabužiai papuolę į mano rankas įgauna naujas formas, spalvas ir nuotaikas! Drabužių siuvinėjimui naudojamos tik kokybiškos priemonės: prabangūs nėriniai, Swarovski kristalai, prancūziški žvyneliai, šilkas ir kt. Viskas atliekama techniškai ir kokybiškai, kad ypatingi drabužiai džiugintų moteris kuo ilgesnį laiką. Tai milžiniškas žingsnis į priekį, bėgančioms nuo greitosios mados gaminių, kurie vienodi/masiniai ir neretai – stokojantys kokybės.

Tad neabejoju, kad pamėgsite šią liniją ir apsilankysite visada kai Jūsų moteriškumui reikės aukštosios mados prisilietimo ar puošnaus ekskliuzyvo TAI ypatingai dienai. Kviečiu apsidairyti Laura Periok. BRODERIE drabužių linijos asortimente!