Šiame įraše noriu papasakoti apie nesenai pristatytą paslaugą: siuvinėjimas ant drabužių. Užsisakius šią paslaugą jūs galėsite išsirinkti dekoro elementus, kuriuos aš išsiuvinėsiu ir perkelsiu ant jūsų drabužių. Tai gali būti įvairūs gamtos, gyvūnų motyvai, abstrakcija, geometrinės figūros ir t.t… O jei nežinote kaip papuošti mėgstamus drabužius visą dekoravimą galite patikėti mano fantazijai. Taip pat galėsite rinktis medžiagas,priemones, jų spalvas. Žinoma aš patarsiu kas ir kaip tinka labiausiai, tad aptarsime ir išsirinksime geriausią variantą. Toliau įraše pasidalinsiu savo darbais ir trumpais jų aprašymais. Tikiuosi tai padės jums atrasti tai, ko ieškote.

Vestuvinė suknelė

Ši vestuvinė suknelė buvo mano pirmasis siuvinėjimas, nuo kurio prasidėjo visa kūrybinė kelionė. Išsiuvinėtas suknelės juosmuo ir petnešos. Siuvinėta smulkiais stiklo karoliukais ir perlais. Vestuvinės suknelės siuvinėjimas gali būti labai minimalus, akcentuojant tik kelis motyvus, arba masyvus – kai išsiuvinėjama visa viršutinė dalis, petnešos ar rankovės ir pan. Viskas priklauso nuo nuotakos norų ir vizijos.

Siuvinėju ne tik vestuvines sukneles, bet ir drabužius šventėms. Tai gali būti suknelė, kostiumėlis, sijonas ir t.t… Galbūt turite paprastą vienspalvę suknelę – papuošus ją subtiliu siuvinėtu ornamentu, ji gali transformuotis į puošnią vakarinę suknelę. Taip pat galima papuošti ir mažųjų princesių sukneles.

Marškiniai

Turbūt kiekviena moteris turi marškinius, bet jie na tokie – tiesiog marškiniai. Būtent siuvinėjimas gali pakeisti vaizdą kardinaliai. Galima išsiuvinėti rankogalius, apykaklę, kišenes ar net visas rankoves, nugarą! Galimybių tikrai daug, esmė – kokiam tikslui. Ar tai marškiniai darbui, laisvalaikiui, o galbūt norima su jais pasipuošti šventėje. Nuotraukoje: marškinių rankogaliai išsiuvinėti Swarovski perlais ir kristalais.

Džinsiniai drabužiai

Džinsiniai drabužiai – klasika, ne tik nesenstanti, bet ir sunkiai sunešiojama (turiu omenyje kokybiško džinso drabužius). Būtent dėl šios priežasties, džinsinių drabužių dekoras gali būti labai patrauklus sprendimas, jei drabužis atsibodo greičiau nei susidėvėjo. O siuvinėjimo galimybės beribės… Nuo skambių frazių iki prekės ženklų logotipų. Kairėje: naudojant siuvinėjimo liunevilio vąšeliu technika, išsiuvinėtas logotipas. Dešinėje: išsiuvinėtas moters veidas naudojant Muline siūlus.

Paltas ar švarkas

Siuvinėtas paltas? Kodėl gi ne? Dažniausiai matome paltus papuoštus segėmis, skarelėmis, bet juk galima į tai pažiūrėti dar kūrybiškiau. Išsiuvinėtas palto atlapas ne tik atrodys išskirtinai, bet ir padarys jūsų paltą vienetinį visoje planetoje!

Dar vienas siuvinėjimo pliusas: palto ar švarko rankogalius išsiuvinėjus karoliukais ar grandinėle jie lėčiau pasiduos dėvėjimui, o ir atrodys subtiliai. Nuotraukoje: liunevilio vąšeliu išsiuvinėti medžiai ir papuošta palto rankovė.

Aksesuarai

Ir žinoma aksesuarai. Turbūt sunku net išvardinti kiek aksesuarų galima papuošti subtiliais siuvinėjimais, bet pagrindinius pabandysiu išvardinti: kepurė, skrybėlė, beretė, skraistė, šalikas, rankinė, kuprinė, pirštinės… Ir žinoma – batai! Su batais yra šiokių tokių niuansų, bet noriu, kad žinotumėte, batus dekoruoti tikrai galima. O kur dar namų tekstilė ir t.t…. Siuvinėjimu galima papuošti net knygos viršelį! Apie siuvinėtus darbo knygų viršelius kviečiu paskaityti čia. Nuotraukoje: liunevilio vąšeliu išsiuvinėta skrybėlė.

Kaina

Kaina priklauso nuo šių dedamųjų: siuvinėjimo dydis, naudojamos priemonės, siuvinio sudėtingumas/naudojama technika, laikas. Kaina skaičiuojama kiekvienam darbui individualiai. Bet palieku kainyno gaires, kad būtų paprasčiau orientuotis. O tikslingiausia būtų susisiekti elektroniniu paštu siuvinejimas@perlaudesign.lt . Pakonsultuosiu ir atsakysiu į visus iškilusius klausimus.

ORIENTACINIS KAINYNAS:

  • Mažo dydžio (pvz. kaip delnas), nesudėtingas siuvinėjimas 20-30 Eur
  • Vidutinio dydžio ( A4 formatas), įmantresnis siuvinėjimas 30-100 Eur
  • Didelis, masyvus, sudėtingas siuvinėjimas nuo 150 Eur

~Užsakant individualų siuvinėjimą imamas 20 Eur avansas. Atsisakius siuvinėjimo avansas NEGRĄŽINAMAS!

Siuvinėjimas ant drabužių – būdas atnaujinti, papuošti savo drabužius. O tai reiškia, kad galbūt nebūtina skubėti pirkti naujų gaminių. Taip galite prisidėti prie tvaresnio vartojimo! O svarbiausia tokie drabužiai bus vienetiniai, net jei ir pirkti iš masinės gamybos parduotuvių.

BENDRAUKIME!

Labas! Aš, Laura - PerLau Design įkūrėja. Kuriu unikalius, šiek tiek egzotiškus aksesuarus MOTERIMS. Šioje svetainėje - mano kūryba, kurioje daugiausiai siuvinėti gaminiai. Būti arčiau PerLau Design kūrybos tai galimybė pamatyti gamybos užkulisius, sužinoti vis kažką naujo ir įdomaus, ir žinoma - sutaupyti.

Naujienlaiškis siunčiamas ne dažniau nei kartą per mėnesį.