PerLau Design asortimente segės užimą svarbią vietą. Atradusi šį aksesuarą likau sužavėta – jis toks praktiškas ir universalus, kad tapo vienu iš mano mėgstamiausiu. Ši puošmena turi daug skirtingų jos segėjimo galimybių. Negana to, ji ne tik puošia, bet gali pabrėžti tam tikrus asmens bruožus, pridėti stiliui šarmo ar tapti charizmatiškos asmenybės vizitine kortele. Daugiau apie segių privalumus rašiau praeitame įraše. O šiandien kviečiu atrasti kitokius segės nešiojimo būdus ir juos pritaikyti savo aprangoje.

Palto – švarko puošmena

Visiems labai gerai žinomas segės nešiojimo būdas – palto, švarko atlapas. Klasikų – klasika. Patogu, puošmena gerai matoma. Bet pabandykite šiek tiek eksperimentuoti. Persimetus skarą/skraistę per petį, ir prisegus ją sege, turėsite visai kitą įvaizdį. Arba sekite segę ne į atlapą, o palto diržą, arba švarko kišenę. Taip įvaizdžio akcentas koncentruosis vis kitoje vietoje.

Klasikinis įvaizdis su cinkeliu

Jei jūsų aprangoje vyrauja klasikiniai drabužiai, pvz marškiniai, kostiumėliai tikriausiai neapkraunate jų papuošalais. Bet jei vis tik norisi pridėti savotiško žavesio, kitaip tariant “cinkelio”, siūlau naudoti minimalistinio dizaino seges ar smeiges. Jomis galite puošti marškinių apykaklę ar rankoves. O jei vis tik norisi masyvesnio akcento (pvz: šventiniam įvaizdžiui), segę galite segti po marškinių apykakle, ties kaklo linija.

rankų darbo segė

Puoškite megztinius

Atvėsus orams megztiniai tampa neatsiejama garderobo dalimi. Nebijokite papuošti šio puikaus drabužio stilinga detale. O, kad įvaizdis atrodytų dar įdomiau segę sekite į megztinio apykaklę, arba ties kaklo liniją. Taip segė atstos kaklo papuošalą subtiliai traukdama smalsius aplinkinių žvilgsnius. PATARIMAS: segant segę į megztinį, įsitikinkite, kad ji ne per sunki. Jei yra galimybė (po megztiniu yra dar vienas drabužių sluoksnis) – geriau segę segti per du sluoksnius. Taip puošmena laikysis stabiliau.

ATMINTINĖ JUMS

Galvojate, kad tai viskas? Būdų kaip šį aksesuarą pritaikyti prie įvairių drabužių yra LABAI DAUG! Todėl nusprendžiau sudaryti ATMINTINĘ, kurioje rasite ne tik įvairius segių nešiojimo būdus, bet ir naudingus patarimus bei įkvėpimą eksperimentuoti! O geriausia, kad šią ATMINTINĘ galėsite įsigyti NEMOKAMAI. Man labai svarbu, kad kuo daugiau moterų atrastų šį aksesuarą. Šiuo metu atmintinė dar ruošiama, bet jei norite ją gauti, prenumeruokite naujienas puslapio apačioje, nes prenumeratoriai ATMINTINĘ gaus PIRMIEJI!

PerLau Design

Laura

mazesnis

BENDRAUKIME!

Labas! Aš, Laura - PerLau Design įkūrėja. Kuriu unikalius, šiek tiek egzotiškus aksesuarus MOTERIMS. Šioje svetainėje - mano kūryba, kurioje daugiausiai siuvinėti gaminiai. Būti arčiau PerLau Design kūrybos tai galimybė pamatyti gamybos užkulisius, sužinoti vis kažką naujo ir įdomaus, ir žinoma - sutaupyti.

Naujienlaiškis siunčiamas ne dažniau nei kartą per mėnesį.