Masyvi segė ‘Laumžirgis’

WOW – tai reakcija moterų, kai pamato šį grožį. Segė Laumžirgis atrodo tikrai įspūdingai, nes didelių Swarovski kristalų žvilgesys ir elegantiškos formos sukuria nuostabų derinį.

Segės dydis 9x8cm. Masyvus Laumžirgis dekoruotas originaliais net 35mm ilgio Swarovski kristalais ir Swarovski perlais, taip pat naudojama stiklo karoliukai, metalinės detalės. Segės užsegimas – standartinis, metalinis su “Lock” funkcija. Segė masyvi, turi svorio, todėl gražiausiai atrodys įsegta į kailinius, švarką, paltą ar storesnio audinio suknelę.

     Swarovski kristalų žvilgesys ir kruopštus rankų darbas, kalba patys už save. Moterys paėmusios šiuos rankų darbo papuošalus į rankas, nenori jų paleisti. Su Laumžirgiu gali jaustis tikrai ypatingai ir tuo pačiu elegantiškai!

Segė ‘Laumžirgis Mini’

Sagė Laumžirgis Mini – maža ir subtili stiliaus detalė jūsų kasdienybėje. Jas labai lengva pritaikyti prie įvairių drabužių. Ar tai paltas, ar suknelė – atrodo tikrai žavingai. Laumžirgis taip pat gerai atrodo ir ant kepurės, pirštinių ir kitų aksesuarų. O įsisegus kelias, atrodo dar įspūdingiau.

Segės pagamintos iš originalių Swarovski kristalų. Gamyboje dar naudojami akmens karoliukai ir metalinės detalės. Segės Laumžirgis Mini dydis 4×3,5cm. Užsegimas – standartinis, metalinis.

Segės ‘Insectus’

Kviečiu Jus į vabzdžių pasaulį pažvelgti truputį kitaip ir susipažinti su tikrai išskirtine ‘Insectus’ kolekcija. Turbūt daugelis moterų nejaučia didelės simpatijos tiems sutvėrimams, kurie turi daug kojų, sparnus, gali būti plaukuoti, o kartais dar ir kanda. Iš tiesų – nemalonus reikalas. Tačiau šios analogų neturinčios rankų darbo segės Insectus, užkariaus širdį iš pirmo žvilgsnio.

rankų darbo segės

Atrodo kaip tikri vabzdžiai, bet nebijokite, nekanda! Tai kruopštaus rankų darbo gaminys, kuris forma ir detalėmis leis pasijausti moterimi, kuri prisijaukino gamtą. Šių segių gamybai naudojami tik originalūs Swarovski kristalai, hematito akmuo, stiklo karoliukai ir žvyneliai. Daug kantrybės reikalaujantys segės sparnai išsiuvinėti ant plonyčio organzos audinio. Sparneliai siuvinėjami Aari technika, naudojant liunevilio vąšelį. Tai kruopštumo ir papildomų įgūdžių reikalaujantis darbas. Bet rezultate, tokie sparnai, vabalams suteikia kitoniškumo ir egzotikos. Tiesa, raštai ant vabzdžių sparnų kiekvieną kartą skiriasi, todėl galite būti rami – jūsų segė bus vienetinė! Visi Insectus papuošalai spinduliuoja unikalumu ir prabanga, o nutūpę ant drabužių tampa jūsų rafinuoto stiliaus bendražygiais.

Segių dydis apie 5-8cm. Užsegimas – standartinis metalinis. Segių nugarėlės kruopščiai apsiūtos – ypatingas dėmesys visam gaminiui. Sparneliai lankstosi, tad segę galima nešioti su išskleistais sparnais arba suskleistais. Kiekviena moteris tikrai atras sau tinkamiausią variantą.

Segė Insectus Mini

Mėgstančioms mažas stiliaus detales – segė Insectus mini. Kuklus, bet puošnus. Ir puikiai tinka papuošti švarkelį, megztuką, kepurę ir net kuprinę! Toks papuošalas gali drąsiai su jumis keliauti ir į darbą, ir į miestą ar vakarėlį. Subtili detalė, kuri suteiks jūsų stiliui laukinio žavesio. Rankų darbo segės dekoruotos stiklo ir originaliais Swarovski kristalais, stiklo karoliukais, metalinėmis detalėmis. Segės sparneliai – švelnus aksomas.

Segių dydis apie 4-5cm. Užsegimas metalinis, smeigės pavidalu.

Šios rankų darbo segės tai geriausia ką galite padovanoti mylimam žmogui (ir žinoma sau). Jos vienetinės ir unikalios, pasiruošusios puošti Moteris kiekvieną dieną!

perlau design

Turite klausimų?

Su mumis galite susisiekti:

♦ El. paštu: perlau@perlaudesign.lt

♦ Facebook paskyra: @PerLau Design

♦ Telefonas: +37067101264

Arba užpildę šią formą:

    BENDRAUKIME!

    Labas! Aš, Laura - PerLau Design įkūrėja. Kuriu unikalius, šiek tiek egzotiškus aksesuarus MOTERIMS. Šioje svetainėje - mano kūryba, kurioje daugiausiai siuvinėti gaminiai. Būti arčiau PerLau Design kūrybos tai galimybė pamatyti gamybos užkulisius, sužinoti vis kažką naujo ir įdomaus, ir žinoma - sutaupyti.

    Naujienlaiškis siunčiamas ne dažniau nei kartą per mėnesį.