Lietuviškiausias mėnesis RUGPJŪTIS

Tas jausmas kai važiuoji vingiuotais gimtinės keliais, o akys raibuliuoja nuo žalių miškų ir auksinių laukų – neapsakomas! Supranti ir džiaugiesi – kokia Tu, Lietuva, graži! Ir nors rugpjūtis paskutinis vasaros mėnesis, liūdėti neverta, nes gamta mus tuoj apdovanos gražiausiu virsmu ir spalvų palete.

Aksesuaras lietuvėms

Įkvėpta mūsų gamtos sukūriau naujieną! Norėjau pradžiuginti moteris mažu aksesuaru, kuris ne tik puoštų, suteiktų stiliui subtilumo, bet tuo pačiu ir neštų tam tikrą patriotišką žinią/simboliką. Segė ‘RUGIAPJŪTĖ’ – tokia lietuviška, primenanti gražiausius kviečių, rugių, javų laukus, kurie puošia mūsų mylimą žemę! Šis lietuvybę puoselėjantis aksesuaras patiks ne tik lietuvėms, bet ir visoms moterims, kurios kuria ryšį su gamta, jaučia dėkingumą žemei ir jos gėrybėms.

Segė ‘RUGIAPJŪTĖ’

Segė ‘RUGIAPJŪTĖ’ pagaminta iš Swarovski kristalų, kurie savo žerėjimu patraukia kiekvieno žvilgsnį. Ji maža, todėl ją lengvai priderinsite prie įvairių drabužių, tiesiog atverkite mintis fantazijai ir sukursite tikrai įdomių derinių. Skrybėlė, marškinių apykaklė ar rankovė, švarkas, paltas, megztinis, džinsai ir net batai! Tai tik dalis vietų kur galite ją segėt!

Vasaros prisiminimai – aksesuaruose

Šį rugpjūtį kviečiu savo garderobą papildyti ir kitomis segėmis! Juk atvėsus orams dažniau vilksimės šiltesnius drabužius ir apsigaubusios skraiste kantriai lauksime auksinio rudens. Tad noriu priminti, kad PerLau Design asortimente rasite mažus stiliaus pagalbininkus! Šios segės (Insectus Mini ir Laumžirgis Mini) labai subtiliai papuoš Jūsų drabužius arba susegs/prilaikys skraistės kampučius. Segės galima segėti, po kelias vienu metu, taip sukuriant skirtingus derinius. O prie jų šį rugpjūtį galėsite priderinti ir naująją segę ‘RUGIAPJŪTĖ’.

Tad kviečiu džiaugtis gamtos grožiu, gerais orais (net ir atvėsus) ir puoštis šiais rugpjūčio herojais! Nepamirškite, kad gražiausias vasaros akimirkas galite visada nešiotis su savimi – įsisegus atlape ar ten kur jums labiausiai patinka!

perlau design

BENDRAUKIME!

Labas! Aš, Laura - PerLau Design įkūrėja. Kuriu unikalius, šiek tiek egzotiškus aksesuarus MOTERIMS. Šioje svetainėje - mano kūryba, kurioje daugiausiai siuvinėti gaminiai. Būti arčiau PerLau Design kūrybos tai galimybė pamatyti gamybos užkulisius, sužinoti vis kažką naujo ir įdomaus, ir žinoma - sutaupyti.

Naujienlaiškis siunčiamas ne dažniau nei kartą per mėnesį.