PAPUOŠALŲ DĖŽUTĖ MOTERIMS

Moterys ir papuošalai – du neatskiriami dalykai. Vienos mėgsta puoštis labiau, todėl jų turi nesuskaičiuojamą galybę. Kitos renkasi kuklesnį stilių, todėl puošiasi tik keliais mėgstamiausiais juvelyriniais dirbiniais. Bet visos mes žinome – norint ilgiau džiaugtis turimais “lobiais”, juos būtina tinkamai prižiūrėti. Viena iš svarbiausių priežiūros taisyklių yra papuošalų laikymas. Būtent papuošalų dėžutė saugo nuo tiesioginių saulės spindulių, drėgmės ir papuošalų trinties į kietą paviršių.

Aksominė papuošalų dėžutė – PerLau Design naujiena, kurioje saugiai nuguls jūsų mėgstamiausi papuošalai, o dėžutės dekoras pradžiugins kiekvieną moterį, kuriai patinka išskirtinumas.

PAPUOŠALŲ DĖŽUTĖ SU INICIALAIS

Panašių dėžučių papuošalams galima rasti pas daugelį pardavėjų. Tačiau tokių, papuoštų rankomis siuvinėta vardo raide, rasite tik čia – PerLau Design kūryboje. Raidė išsiuvinėta naudojant liunevilio vąšelį, todėl kiekviena detalė yra kruopščiai prisiūta. Visos detalės dailiai nugulusios pagal išformuotos raidės linijas. Nuostabu tai, kad naudojant įvairias medžiagas, siuvinėjimo technikas galima išgauti vis kitą vaizdą, net ir siuvinėjant tą pačią raidę. Todėl galiu garantuoti, kad turėsite unikalų, vienetinį gaminį, kuriame tilps jūsų mėgstamiausios puošmenos.

papuošalų dėžutė su inicialais

Taip pat šį dėžutė gali būti puiki dovana! Dovanojant personalizuotas, vardines dovanas parodomas ypatingas dėmesys, o moterys tai labai vertina. Jei ieškote vardinės dovanos, dar vieną idėją rasite šiame įraše – DARBO KNYGA.

DĖŽUTĖS PAPUOŠALAMS CHARAKTERISTIKA

  • dėžutė apvilkta švelniu aksomu
  • jos dydis: 10x10x5 cm
  • užsegimas – užtrauktukas
  • viduje du skyreliai, kuriuos skiria veidrodėlis su 6 skylutėmis auskarams.

KAIP ĮSIGYTI?

papuošalų dėžutė su vardo raide

Papuošalų dėžutės siuvinėjamos tik pagal individualius užsakymus. T.y. Jums reikės susisiekti el.paštu siuvinejimas@perlaudesign.lt arba užpildyti žemiau esančią formą ir išsakyti savo pageidavimus. Galima rinktis ne tik norimą raidę, bet ir jos formą (šriftą), spalvas. Taip pat galėsite išsirinkti ir dėžutės spalvą. Gaminimo terminas iki 2 savaičių. Kaina 35 Eur.

Papuošalų dėžutė stilingai supakuojama, todėl nereikės sukti galvos dėl įpakavimo. Ir dar, dovanų pridėsime papuošalų valymui skirtą šluostę.

Jei ieškote kažko ypatingo sau ar dovanoms, tai ši dėžutė papuošalams yra būtent tai! Gražu, puošnu ir praktiška!

PerLau Design

Laura

perlau design, butikas, papuošalai moterims

    BENDRAUKIME!

    Labas! Aš, Laura - PerLau Design įkūrėja. Kuriu unikalius, šiek tiek egzotiškus aksesuarus MOTERIMS. Šioje svetainėje - mano kūryba, kurioje daugiausiai siuvinėti gaminiai. Būti arčiau PerLau Design kūrybos tai galimybė pamatyti gamybos užkulisius, sužinoti vis kažką naujo ir įdomaus, ir žinoma - sutaupyti.

    Naujienlaiškis siunčiamas ne dažniau nei kartą per mėnesį.