ATOSTOGŲ AKSESUARAI

VASARA – mano mėgstamiausias metų laikas, nes joje telpa viskas kas geriausia: saulė, ilgi vakarai, uogos ir kelionės. O mėgstamiausia mano kelionių kryptis – žinoma lietuviškasis pajūrys. Šiame įraše noriu papasakoti, kokie papuošalai ir aksesuarai keliauja kartu su manimi. Į kelionę stengiuosi imti bazinius papuošalus, kad būtų lengva juos derinti ir patogu transportuoti. Tad kviečiu keliauti kartu.

GALVOS-PLAUKŲ AKSESUARAI

Nerašysiu kaip svarbu, nuo kenksmingų saulės spindulių, saugoti ne tik kūną, bet ir galvą, plaukus. Todėl galvos apsaugai visada pasiimu bent kelias skaras, skraistes. Dienos metu naudoju jas kaip turbanus ant galvos, o vakarais – apsigaubiu pečius, jei vėjuota. Ir visada prie skraistės pasiimu mažą segę, nes būna situacijų, kai reikia ją susegti, kad nenupūstų vėjas.

Dar prie būtinų plaukų aksesuarų visada su manim keliauja lankelis ir šilkinė plaukų gumytė. Lankelis pukiai suvaldo plaukus, kai juos kilnoja pajūrio vėjelis. O jei vėjas būna negailsestingas, arba karštis toks, kad nesinori palaidų plaukų – natūralaus šilko gumytė visada išgelbėja. Tai aksesuaras, kuris plaukuose atrodo stilingai, o svarbiausia – dėl unikalių šilko savybių, gumytė nelaužo plaukų ir yra jiems labai švelni.

PERLŲ AKSESUARAI

Akiniai nuo saulės tai aksesuaras be kurio neišeinu iš namų. O prie jų visada turiu ir akinių grandinėlę. Iš tiesų akinių grandinėlių turiu daug, bet į pajūrį dažniausiai keliauja grandinėlė su perlais. Ją lengva derinti ir tinka prie mano minimalistinių perlų auskarų, kurie taip pat visada keliauja kartu. Kokia vasara be perlų?

Apyrankės – nėra mano mėgstamiausias papuošalas, tačiau vienai apyrankei jaučiu didelę simpatiją, tad ji į pajūrį keliauja jau kelerius metus iš eilės. Masyvi, subtili ir žinoma su barokiniu perlu.

MYLIMIAUSI AKSESUARAI

SEGĖS – aksesuaras, kurį labai mėgstu, tad jas renkuosi mieliau nei apyrankes, žiedus, ar masyvius kaklo papuošalus, ypač vasara. Tikriausiai dėl to, kad karštuoju sezonu, prie odos besiliečiantys papuošalai daugiau erzina nei džiugina. O segėmis papuošus drabužius galima pamiršti, kad jos yra. Ar gali būti patogiau? Tad atostogauti vežuosi bent kelias minimalistines seges.

KELIONINĖ PAPUOŠALŲ DĖŽUTĖ

Ilgą laiką mėgstamiausi papuošalai keliaudavo kosmetinėje sudėti į atskirus maišelius, nes imti namuose naudojamą papuošalų dėžutę su visais papuošalais buvo ne išeitis. Dabar turiu kelioninę papuošalų dėžutę (naujausias PerLau Design gaminys), kuri labai kompaktiška. Ir nors nėra didelė, joje laisvai telpa mano atostogų papuošalai.

papuošalų dėžutė

Atrodo išvardinau visus savo mylimiausius atostogų aksesuarus ir papuošalus. Kartais jų pasiimu daugiau, nes taip diktuoja moteriška nuotaika, bet vistiek naudoju tik savo mėgstamiausius. Dauguma šių gaminių galite įsigyti mano el. parduotuvėje. O, kad apsipirkimas dar labiau džiugintų, apačioje palieku vasarišką pasiūlymą.

Smagių kelionių ir įsimintinų akimirkų!

Bon Voyage!

Laura

-5% NUOLAIDA

visam krepšeliui!

Nuolaidos kodas: MANOVASARA23

BENDRAUKIME!

Labas! Aš, Laura - PerLau Design įkūrėja. Kuriu unikalius, šiek tiek egzotiškus aksesuarus MOTERIMS. Šioje svetainėje - mano kūryba, kurioje daugiausiai siuvinėti gaminiai. Būti arčiau PerLau Design kūrybos tai galimybė pamatyti gamybos užkulisius, sužinoti vis kažką naujo ir įdomaus, ir žinoma - sutaupyti.

Naujienlaiškis siunčiamas ne dažniau nei kartą per mėnesį.