Po daugiau nei 5 metų siuvinėjimo kelionės: ieškojimų ir atradimų, pagaliau galiu pristatyti ilgai brandintą svajonę Laura Periok. BRODERIE – siuvinėtų drabužių linija. Kad ši idėja virstų realybe reikėjo nueiti gan ilgą kelią, kupiną bandymų, įvairių patirčių, žinių, ir tobulėjimo. O dabar, mažais, bet užtikrintais žingsneliais keliauju išsipildžiusios svajonės puoselėjimo ir auginimo keliu.

Vienetiniai drabužiai

Laura Periok

Kuo ypatinga ši drabužių linija? Čia kiekviena moteris ras tai kas būdinga jos stiliui. Nuo minimalaus dizaino siuvinėtų marškinėlių iki puošnių, prabangiomis priemonėmis dekoruotų švarkų/kostiumėlių, įdomaus kirpimo drabužių. Visi šios linijos drabužiai – vienetiniai.

Laura Periok. BRODERIE – kruopščiai atrinktų lietuvių ir užsienio gamintojų drabužiai papuolę į mano rankas įgauna naujas formas, spalvas ir nuotaikas! Drabužių siuvinėjimui naudojamos tik kokybiškos priemonės: prabangūs nėriniai, Swarovski kristalai, prancūziški žvyneliai, šilkas ir kt. Viskas atliekama techniškai ir kokybiškai, kad ypatingi drabužiai džiugintų moteris kuo ilgesnį laiką. Tai milžiniškas žingsnis į priekį, bėgančioms nuo greitosios mados gaminių, kurie vienodi/masiniai ir neretai – stokojantys kokybės.

Ypatingai progai

Artėjant ypatingai šventei, didžiausia moterų problema: “ką man rengtis?”. Su šia problema susidūriau ir aš. Ne kartą. Įvairiausių suknelių pasiūla Lietuvoje iš tiesų didelė, tačiau išskirtinių, įdomesnių drabužių šventei reikia labai gerai paieškoti… Aišku visada yra galimybė siūtis savo svajonių drabužį pas siuvėją, bet neretai tam neužtenka laiko, ne visos siuvėjos gali įgyvendinti tavo viziją, o kartais ir kaina būna aukščiau galimybių.

Visa tai mane paskatino sukurti puošnių drabužių kolekciją moterims, kurios nori puoštis ne tik suknelėmis. O didžiausias pliusas, kad visi šios kolekcijos drabužiai yra “ready-to-wear” t.y. jau pagaminti, tad galima įsigyti net jei iki šventės liko tik kelios dienos!

Laura Periok. BRODERIE drabužių liniją pristato: liemenė

balta liemenė

Drabužių linija startuoja su puošnių liemenių kolekcija. Liemenė – visiems gerai žinomas drabužis, bet pamirštas ir mano nuomone – neįvertintas. Atradusi šį rūbą net pati nustebau, kiek skirtingų derinių galima sugalvoti!

Ilgai ieškojau liemenių savo vizijos įgyvendinimui. Ir atradau lietuvių gamintojus, kurie siuva labai kokybiškus, klasika ir elegancija alsuojančius drabužius. Tad šios liemenės lyg baltos drobės, kurias tapau adatos pagalba. Jas puošia perlai, karoliukai ir žvyneliai. Naudoju įvarias siuvinėjimo technikas. Taip liemenės tampa vienetiniais ir neatkartojamais gaminiais! Liemenės išpuoštos smulkiomis detalėmis, kurios atrodo subtiliai – lyg aukštosios mados prieskoniai. Tai drabužis, kuris gali tapti Jūsų įvaizdžio dalimi vestuvėse, krikštynose, jubiliejaus ar gimtadienio proga ir t.t… O šventei praėjus, neabejoju, kad liemenę pritaikysite ir kitoms progoms: romantiška vakarienė ar pasimatymas, oficialūs pietūs, asmeninė fotosesija ir pan.

Tad neabejoju, kad pamėgsite šią liniją ir apsilankysite visada kai Jūsų moteriškumui reikės aukštosios mados prisilietimo ar puošnaus ekskliuzyvo TAI ypatingai dienai. Kviečiu apsidairyti Laura Periok. BRODERIE drabužių linijos asortimente!

BENDRAUKIME!

Labas! Aš, Laura - PerLau Design įkūrėja. Kuriu unikalius, šiek tiek egzotiškus aksesuarus MOTERIMS. Šioje svetainėje - mano kūryba, kurioje daugiausiai siuvinėti gaminiai. Būti arčiau PerLau Design kūrybos tai galimybė pamatyti gamybos užkulisius, sužinoti vis kažką naujo ir įdomaus, ir žinoma - sutaupyti.

Naujienlaiškis siunčiamas ne dažniau nei kartą per mėnesį.