Prieš jus – pirmoji PerLau Design kolekcija Laumžirgis. Kodėl laumžirgis? Nes šie vabzdžiai tokie grakštūs ir elegantiški, kad negali atitraukti akių, kai jie skraido šalia, ir savo trapiais sparneliais virpina orą. O moterys – to ir nori – virpinti aplinkinių širdis savo grožiu ir elegancija.

Masyvi Segė ‘Laumžirgis’

sagė laumžirgis

WOW – tai reakcija moterų, kai pamato šį grožį. Segė Laumžirgis atrodo tikrai įspūdingai, nes didelių Swarovski kristalų žvilgesys ir elegantiškos formos sukuria nuostabų derinį.

Segės dydis 9x8cm. Masyvus Laumžirgis dekoruotas originaliais net 35mm ilgio Swarovski kristalais ir Swarovski perlais, taip pat naudojama stiklo karoliukai, metalinės detalės. Sagės užsegimas – standartinis, metalinis su “Lock” funkcija. Segė masyvi, turi svorio, todėl gražiausiai atrodys įsegta į kailinius, švarką, paltą ar storesnio audinio suknelę.

     Swarovski kristalų žvilgesys ir kruopštus rankų darbas, kalba patys už save. Moterys paėmusios šiuos rankų darbo papuošalus į rankas, nenori jų paleisti. Su Laumžirgiu gali jaustis tikrai ypatingai ir tuo pačiu elegantiškai!

Segė Laumžirgis Mini

papuošalai moterims, laumžirgis, maža sagė, balta auksinė, laumžirgis su swarovski

Sagė Laumžirgis Mini – maža ir subtili stiliaus detalė jūsų kasdienybėje. Jas labai lengva pritaikyti prie įvairių drabužių. Ar tai paltas, ar suknelė – atrodo tikrai žavingai. Laumžirgis taip pat gerai atrodo ir ant kepurės, pirštinių ir kitų aksesuarų. O įsisegus kelias, atrodo dar įspūdingiau.

Segės pagamintos iš originalių Swarovski kristalų. Gamyboje dar naudojami akmens karoliukai ir metalinės detalės. Segės Laumžirgis Mini dydis 4×3,5cm. Užsegimas – standartinis, metalinis.

Šių sagių pliusas – labai didelis spalvų asortimentas, todėl sau labiausiai tinkančią ras kiekviena moteris! O ir dovanai tai puikus pasirinkimas, koks džiaugsmas gauti mažą, rankų darbo gaminį, kuris spinduliuoja šilumą ir gali džiuginti kiekvieną dieną.

Dovana mamai

sagių komplektas, sagė mamai ir dukrai

Artėja labai graži pavasario diena, kai visos mamos apdovanojamos gėlėmis, šiltais apkabinimais ir bučiniais. Mamos diena – tai tokia šilta diena, kai prieš tave stovinti moteris šviečia kaip saulė ir spinduliuoja meilę, rūpestį. Tada supranti, kad geriausia dovana mamai – žodžiai AČIŪ ir AŠ TAVE MYLIU.

Geriausios draugės pasaulyje? Taip, tai mama su dukra. Ir ši dovana mamai ir dukrai. Šis komplektas susideda iš dviejų segių Laumžirgių. Vienas Laumžirgis – masyvus, plačiais Swarovski kristalų sparneliais, ir elegantiška uodega iš Swarovski perlų. Labai puošni segė – pagyvina bet kokį drabužių derinį. O kita segė – mažytė tik 4×4,5 cm dydžio, bet taip pat dekoruota Swarovski kristalais ir gali būti kukli ir išskirtinė stiliaus detalė. Šis rinkinys tai – didelės mamos meilės ir jautraus dukros prisirišimo simbolis. Puiki dovana, kuri pradžiugins dvi širdis.

Jei ieškote daugiau idėjų, pasižvalgykite PerLau Design parduotuvėje. Tikrai rasite tai, kas bus geriausia dovana mamai. Primenu, kad visi gaminiai gražiai supakuojami. Jums reikės pasirūpinti tik dovanos įteikimu.

perlau design

Turite klausimų?

Su mumis galite susisiekti:

♦ El. paštu: perlau@perlaudesign.lt

♦ Facebook paskyra: @PerLau Design

♦ Telefonas: +37067101264

Arba užpildę šią formą:

    BENDRAUKIME!

    Labas! Aš, Laura - PerLau Design įkūrėja. Kuriu unikalius, šiek tiek egzotiškus aksesuarus MOTERIMS. Šioje svetainėje - mano kūryba, kurioje daugiausiai siuvinėti gaminiai. Būti arčiau PerLau Design kūrybos tai galimybė pamatyti gamybos užkulisius, sužinoti vis kažką naujo ir įdomaus, ir žinoma - sutaupyti.

    Naujienlaiškis siunčiamas ne dažniau nei kartą per mėnesį.