KELIAUTOJA

O taip, ji tikrai labai mėgsta keliauti! Net jei dažniausias kelionių maršrutas darbas – namai. JI įsitikinus, kad ir kaip gerai pažįstamas kelias, jis kiekvieną kartą gali nustebinti. Tad ir keliauja juo, kaskart bandydama pamatyti – atrasti kažką naujo.

keliautoja

JOS laisvalaikis – taip pat kelionės: tolimos ir artimos, o kartais gilios – į save. Noriai keliauja su draugais ir artimaisiais, bet svajoja – pakeliauti ir solo. Mėgsta ieškoti, pati planuoti keliones, jų maršrutus.

Kas įtakoja JOS kelionių kryptį? Dažniausiai – gamta. Jei norisi kažko egzotiško, JI renkasi tolimus kraštus, kur vandenynai ir kalnai, smėlio dykumos ar kriokliai. Jei norisi kažko artimo, pažįstamo kelionės kryptis – lietuviški miškai, kvepiantys sodai ir gaivūs ežerai. Gamta – jos energijos, jėgų, įkvėpimo šaltinis. Todėl visos JOS kelionės neatsiejamos nuo gamtos ir jos grožybių.

IEŠKOTOJA

Tas nepaaiškinamas noras ieškoti, o tiksliau siekiamybė atrasti kažką naujo, nepatirto. Dažniausiai tai atsispindi JOS kelionėse: ieško kultūrinių įdomybių, naujų skonių ir kvapų. Neretai naujovės atsiranda ir JOS stiliuje. Jai ne problema pakeisti šukuoseną ar plaukų spalvą, gali eksperimentuoti su makiažu. Ir drabužių stilių gali pakeisti kardinaliai. JAI svarbu išreikšti savo asmenybę, charakterį. O jis aštrus ir savotiškas.

moteris su sege
ieškotoja

Prie viso to, JI ieško būdų kaip susitikti su gamta. Kai namus ir darbovietę supa betono milžinai, jos moteriškoje pasamonėje darosi per ankšta. Bet tik ne tada, kai namuose JI laisto gėles, prižiūri mažą, jaukų šiltnamį. Tik ne tada, kai vedžioja mylimą augintinį po didingais rajono medžiais. Ne tada, kai savo kabinete ar telefone, žvelgia į praeityje, gamtos apsuptyje, darytas nuotraukas. JI žino, kad ateis laikas, kai ji vėl keliaus į pasimatymą su gamta.

TYRINĖTOJA

JI domisi pasauliu nuolat ieškodama galimybių tyrinėti neatrastas teritorijas, tiek tiesiogine, tiek perkeltine prasme. Tyrinėja ne tik gyvenimą, bet ir žmones, santykius. Mėgsta stebėti, mėgsta kalbėti, bet moka ir klausytis. Ypač gamtos. Kuri jai kalba paukščiu čiulbėjimu, vandens čiurlenimu, lapų šlamėjimu. Gamtos harmoniją JI geria į save, užpildydama pasamonės indus tyriausia energija.

harmonija su gamta

JI įkūnija atvirą ir imlią prigimtį. Ji stebi savo sąveiką su kitais, siekdama pasimokyti iš jų patirties ir praplėsti savo supratimą apie pasaulį. Per savo keliones ir susitikimus JI ugdo gilų savęs atradimo ir asmeninio augimo jausmą. Ji mokosi priimti pokyčius, prisitaikyti prie naujos aplinkos ir įveikti kliūtis. Jos patirtis formuoja jos charakterį, atsparumą ir išmintį.

keliautoja
keliautoja

Galiausiai, JI yra drąsos, kūrybiškumo ir darnos su gamta įsikūnijimas. JI – PerLau Design MOTERIS! MOTERIS, kuri tyrinėja gyvenimą ir puošiasi gamta!

Jei PerLau Design MOTERIS Tau artima ar pažįstamos tam tikros JOS savybės – tai nuostabu! Reiškias mano kūryba TAU! Tad kviečiu keliauti kartu ir atrasti laukinės gamtos įkvėptus aksesuarus.

PerLau Design,

Laura

mazesnis

BENDRAUKIME!

Labas! Aš, Laura - PerLau Design įkūrėja. Kuriu unikalius, šiek tiek egzotiškus aksesuarus MOTERIMS. Šioje svetainėje - mano kūryba, kurioje daugiausiai siuvinėti gaminiai. Būti arčiau PerLau Design kūrybos tai galimybė pamatyti gamybos užkulisius, sužinoti vis kažką naujo ir įdomaus, ir žinoma - sutaupyti.

Naujienlaiškis siunčiamas ne dažniau nei kartą per mėnesį.