Juoda skrybėlė Fedora – stilingiausias rudens akcentas! Net ir paprastam kasdieniniam įvaizdžiui suteikia šiek tiek paslaptingumo ir aristokratiško žavesio. O jei dar papuošta unikaliu siuvinėjimu? Vertinančioms vienetinius gaminius – tobulas atradimas!

Siuvinėjimas ant skrybėlės

Nuo mažų dienų mane žavi kelionės traukiniu! Besikeičiantys vaizdai užburia, o bėgių bildesys ramina… Dar turiu silpnybę ir miniatiūroms. Tad vieną dieną į mano rankas papuolus juodai skrybėlei, mintyse pradėjo bildėti idėjos…

Juoda skrybėlė, taip ir būtų likusi tiesiog juoda. Bet pridėjus siuvinėtus sentimentus skrybėlė pasipuošė unikaliu žavesiu. Brylių juosia geležinkelio bėgiai (išsiuvinėti rankomis), o ant jų subtili miniatiūra – traukinys, kuris kažkam primins vaikystę, kažkam keliones, gal svajones ar tiklsus. Skrybėlė ‘VOYAGE’ – kitaip ir nepavadinsi. Ir nesvarbu kur keliaujate: tiesiu gyvenimo keliu ar savo svajonės link, vingiuojate per sunkumus ar lekiate visu greičiu pirmyn. Net neabejoju, kad esate ten kur turite būti. O šis aksesuaras gali būti jūsų keliones talismanas, palydovas ar etc. kaip pavadinsi taip nepagadinsi!

Tikiuosi, kad kelionių ir traukinių gerbėjų yra daugiau, todėl šiuo siuvinėjimu noriu pasidalinti su Jumis.

Norite papuošti savo skrybėlę unikaliu siuvinėjimu? SUSISIEKIME!

Papuošiu Jūsų turimą skrybėlę šiuo siuvinėjimu ir neabejoju, kad ji Jus džiugins ne ką mažiau nei pačios kelionės! Susisiekite el.paštu: siuvinejimas@perlaudesign.lt ir smulkiai viską aptarsime. ‘VOYAGE’ siuvinėjimo kaina 25 eur.

Jeigu savo skrybėlę norite papuošti kitokia siuvinėta aplikacija, daugiau informacijos rasite čia: SIUVINĖJIMAS arba susisiekite nurodytais kontaktais.

Skrybėlė – ne tik apsauga nuo blogo oro, bet ir stilingas aksesuaras ir palydovas Jūsų įvaizdžiui. Vienas malonumas – keliauti stilingai.

BON VOYAGE!

PerLau Design

Laura

Gyvenimas – tai kaip kelionė traukiniu. Su daugybe stotelių, maršruto pakeitimų ir netgi avarijų.
Vos gimę, mes įsėdame į traukinį su mūsų tėvais ir iš pradžių manome, kad šioje kelionėje būsime su jais visada. Tačiau kažkuriuo metu vienoje stotelėje jie išlipa ir mes tęsiame savo kelionę be jų.
Laikas bėga, į vagoną įlipa kiti žmonės. Kai kurie taps mums labai svarbūs, galbūt netgi liks su mumis iki kelionės pabaigos. Kai kurie išlips iš traukinio amžiams palikdami tuščią vietą šalia mūsų. O kiti stotelėse dings taip nepastebimai, kad net neatkreipsime dėmesio, kad jų vietos jau užimtos visiškai kitų žmonių.
Ši kelionė bus kupina džiaugsmo, liūdesio, lūkesčių, išdavysčių, atleidimų, pasisveikinimų ir atsisveikinimų. Kartais norėsime patraukti stabdžio rankeną ir persėsti į kitą vagoną, o kartais su didžiausiu malonumu žvelgsime pro langą ir domėsimės naujai įsėdusiais keleiviais. Pagrindinė kelionės intriga – mes nežinome, kurioje stotelėje mums teks išlipti. Reikia tiesiog mėgautis pačia kelione ir stengtis, kad sėdintiems šalia ji taip pat būtų patogi.
Tai labai svarbu. Juk kai pasieksime savo galutinę stotelę, reikia, kad kelionę tęsiantys žmonės pajustų, jog mūsų vieta ištuštėjo, ir jiems liktų geriausi atsiminimai apie tą, kuris ką tik sėdėjo šalia…

Markas Antonis (Mark Antony)

BENDRAUKIME!

Labas! Aš, Laura - PerLau Design įkūrėja. Kuriu unikalius, šiek tiek egzotiškus aksesuarus MOTERIMS. Šioje svetainėje - mano kūryba, kurioje daugiausiai siuvinėti gaminiai. Būti arčiau PerLau Design kūrybos tai galimybė pamatyti gamybos užkulisius, sužinoti vis kažką naujo ir įdomaus, ir žinoma - sutaupyti.

Naujienlaiškis siunčiamas ne dažniau nei kartą per mėnesį.