GRANDINĖLĖS AKINIAMS – STILINGA IR PRAKTIŠKA

Kiek kartų teko ieškoti akinių? Turbūt būtų sunku suskaičiuoti! Laimei, yra išeitis – grandinėlės akiniams. Ir dar ne paprastos, o stilingos, gražios ir puikiai atliekančios savo funkciją. PerLau Design asortimente akinių grandinėlių yra įvairiausių spalvų ir modelių, todėl tikrai rasite sau tinkančią. Populiariausios – grandinėlės akiniams su Swarovski kristalais. Galima rinktis iš keturių skirtingų spalvų. Grandinėlių ilgis apie 75cm. Kaina 29 eur.

Grandinėlės akiniams ne tik saugos jūsų akinius, bet ir subtiliai įrėmins jūsų veidą, kas atrodo tikrai unikaliai. Praktiškas aksesuaras gali būti neatsiejama Jūsų įvaizdžio dalis! Arba puiki dovana moterims – vertinančioms rankų darbą ir kokybę.

Grandinėlė akiniams su perlais

Šis modelis labai mėgstamas moterų, kurios negali atsispirti perlų kerams, ypač vasara! Akiniai nuo saulės – aksesuaras, be kurio, karštuoju sezonu neišeiname iš namų. Tad ši grandinėlė su perlais – suteiks žavingos romantikos jūsų stiliui ir žinoma pasirūpins, kad akiniai visada būtų po ranka. Taip pat šis modelis gali papuošti jūsų šventinį įvaizdį vestuvėse, krikštynose ar kitoje šventėje. Kaina 19 eur

Akinių grandinėlė ‘MINI’

Ieškančioms kažko minimalistinio ir mėgstančioms neperkrauti savo įvaizdžio, PerLau Design siūlo išmėginti grandinėlę ‘MINI’. Ši grandinėlė ypatinga tuo, kad yra labai lengva ir beveik nepastebima. Ploną, nerūdijančio plieno grandinėlę puošia pakabukas – korys su bite, kuris suteikia šiek tiek žavesio. Bet jei yra pageidavimas, galima įsigyti ir be korio. Kaina 19 eur

Grandinėlė akiniams gali būti puiki dovana mamai, sesei ar draugei! Primename, kad visi PerLau Design gaminiai supakuojami į stilingas dėžutes. Tad jums reikės pasirūpinti tik dovanos įteikimu.

perlau design


Norite įsigyti?

Su mumis galite susisiekti:

♦ El. paštu: perlau@perlaudesign.lt

♦ Facebook paskyra: @PerLau Design

♦ Telefonas: +37067101264

Arba užpildę šią formą:

    BENDRAUKIME!

    Labas! Aš, Laura - PerLau Design įkūrėja. Kuriu unikalius, šiek tiek egzotiškus aksesuarus MOTERIMS. Šioje svetainėje - mano kūryba, kurioje daugiausiai siuvinėti gaminiai. Būti arčiau PerLau Design kūrybos tai galimybė pamatyti gamybos užkulisius, sužinoti vis kažką naujo ir įdomaus, ir žinoma - sutaupyti.

    Naujienlaiškis siunčiamas ne dažniau nei kartą per mėnesį.