Artėjant didžiausioms metų šventėms vis dažniau galvojame kaip šiemet nustebinsim mums brangias moteris. Tad įkvėpta savų minčių ir patirties sukūriau rinkinius, kurie pradžiugins ne tik moteris, bet ir mažiausias damutes! Dovanų rinkiniai moterims – tai nepriekaištingos kokybės, tarpusavyje suderinti, dailūs, stilingi gaminiai.

Šilkinė gumytė plaukams ir auskarai

Pirmasis rinkinių tipas: šilkinė plaukų gumytė ir auskarai. Šiame rinkinyje rasite natūralaus šilko plaukų gumytę ir prie jos priderintus auskarus. Ar žinote šilkinės gumytės privalumus? Jos švelnios plaukams, nepalieka žymių ir nepažeidžia plauko. Pagamintos Lietuvoje! Minimalistiniai auskarai (adatėlės tipo) – 925 sidabras ir originalūs Swarovski kristalai. Labai kuklūs, bet tuo pačiu subtilus, todėl tinka prie oficialios aprangos ir prie puošnios suknelės. Taip pat yra mėgstami ir mergaičių, nes auskarai smulkūs, nekliūna prie drabužių ir netrukdo aktyvioje veikloje. Dar vienas pliusas: šilkinė plaukų gumytę galima nešioti ir kaip aksesuarą ant rankos! Puiki dovana ilgaplaukėms ir stilingas detales mėgstančioms merginoms!

Šilkinė plaukų gumytė ir akinių grandinėlė

Antrasis rinkinių tipas: šilkinė plaukų gumytė ir akinių grandinėlė. Jame natūralaus šilko gumytė ir prie jos priderinta akinių grandinėlė, kuri gali transformuotis į kaukės laikiklį. Rinkinyje gali būti dviejų tipų grandinėlės: su akmenėliais ir bižuterija arba su Swarovski kristalais ir sidabrinėmis detalėmis. Abiejų funkcionalumas toks pats, skiriasi tik modelis. Grandinėlės su akmenėliais santūresnės, minimalistinio dizainio. O su Swarovski kristalais blizgios, puošnesnės. Tačiau jas abi lengva priderinti prie akinių nuo saulės, korekcinių ar akinių skirtų skaitymui. Tad jei pažįstate moterį, kuri vis pamiršta kur pasideda akinius, ši dovana kaip tik jai!

Segė ir auskarai

Trečiasis rinkinių tipas: segė ir auskarai. Rinkinyje daili, maža rankų darbo segė ir prie jos priderinti auskarai. Maža segė gali tapti subtilia įvaizdžio detale, o kartu su auskarais sudaryti harmoningą visumą. Auskarai (perveriami, kabantys) 925 sidabras arba 925 sidabras padengtas 24K auksu su originaliais Swarovski kristalais. Auskarai labai lengvi, vos juntami. O segių nešiojimo būdų tiek daug, kad sunku net suskaičiuoti! Galima segti praktiškai į visus drabužius, galvos aksesuarus, batus, skraistes ir t.t… Labai praktiškas ir unikalus rankų darbo gaminys! O moterys tai vertina.

Apgalvota iki smulkmenų

dovana moterims

Tad ar įmanoma nustebinti moterį? Su viena dovana, kurioje dvi staigmenos – manau, kad tikrai įmanoma! Visi dovanų rinkiniai moterims supakuoti stilingoje dėžutėje. Viskas ką reikės jums padaryti – tai padėti ją po eglute! O jeigu neradote norimos spalvos rinkinio ar norėtumėte pakeisti derinį – susisiekite nurodytais kontaktais ir pažadu, kad rasime Jums tinkamiausią sprendimą! Jaukaus, gražaus švenčių laukimo.

perlau design

BENDRAUKIME!

Labas! Aš, Laura - PerLau Design įkūrėja. Kuriu unikalius, šiek tiek egzotiškus aksesuarus MOTERIMS. Šioje svetainėje - mano kūryba, kurioje daugiausiai siuvinėti gaminiai. Būti arčiau PerLau Design kūrybos tai galimybė pamatyti gamybos užkulisius, sužinoti vis kažką naujo ir įdomaus, ir žinoma - sutaupyti.

Naujienlaiškis siunčiamas ne dažniau nei kartą per mėnesį.