DOVANOS MOTERIMS

Turbūt sutiksite, niekas taip moters nepuošia, kaip Jos šypsena! O kaip pradžiuginti moterį, kad jos veide spindėtų šypsena aptarsime šiame straipsnyje. Tai PerLau Design dovanų idėjos moterims, merginoms, mamoms ir visoms – neabejingoms rankų darbo aksesuarams. Pabandysiu kuo smulkiau papasakoti, koks papuošalas, kokiai moteriai skirtas, ir kokia proga tinkamiausias dovanoti.

DOVANA MAMAI

dovana mamai
Segė INSECTUS ‘Bitė Goldena’

Diena kai visos mamos apdovanojamos gėlėmis, šiltais apkabinimais ir bučiniais. Mamos diena – tai tokia šilta diena, kai prieš tave stovinti moteris šviečia kaip saulė ir spinduliuoja meilę, rūpestį. Tada supranti, kad geriausia dovana mamai – žodžiai AČIŪ ir AŠ TAVE MYLIU.

Bet jei norite nustebinti mamą ir savo dėmesiu apipilti ją nuo galvos iki kojų, PerLau Design turi ką pasiūlyti! Išskirtinė dovana mamai – segių kolekcija ‘INSECTUS’. Ši kolekcija ypatinga tuo, kad joje rasite tokias seges kaip: ‘PRINCAS’, ‘BARONĖ’, bitė ‘GOLDENA’ – visos jos alsuoja prabanga. Rankomis siuvinėti sparneliai, originalūs Swarovski kristalai apgaubti tiulio šydu, perlai ir kitos detalės – spinduliuoja rafinuotą laikyseną ir brandą. Tad jei Jūsų mama, nešioja paltus, kailinius, nepraleidžia progos puoštis ir švytėti – šios kolekcijos segės yra tai kas Ją pradžiugins! Kolekcija ‘INSECTUS’ turi kelis skirtingus segių modelius, tad tikrai išrinksite tinkamiausią dovaną mamos dienai.

DOVANA ŽMONAI

dovana žmonai
Segė LAUMŽIRGIS

Ši skiltis skirta vyrams. Kai reikia išrinkti dovaną moterims, vyrai gerai pasukę galvas randa neblogą sprendimą. Bet kai kalba pasisuka link to “kaip nustebinti žmoną”, visos mintys ir idėjos skradžiai žemę prasmenga! Tiesa? O taip atsitinka dėl to, kad vyrai nuoširdžiai nori nustebinti savo moteris, tačiau juos kankina nerimas – o jei nepatiks?!

Vyrai, galiu jus nuraminti! Dovana žmonai gali būti visai paprasta, svarbiausia – pasirūpinti įspūdingu (romantišku) jos įteikimu. Bet… Jei vis dėl to norite padovanoti mylimajai kažką ypatingo, PerLau Design rekomenduoja masyvią segė Laumžirgis. Kodėl? Nes masyvių, originalių Swarovski kristalų žvilgesys ir elegantiškos formos sukuria nuostabų derinį. Segė masyvi, turi svorio, todėl gražiausiai atrodys įsegta į kailinius, švarką, paltą ar storesnio audinio suknelę. Net neabejoju, kad ši dovana žmonai labai patiks! P.S. Nepamirškite romantiškai ją įteikti!

DOVANA MERGINAI

Artėja Valentino diena, o gal Tavo merginos gimtadienis? Trūksta idėjų kaip ją nustebinti? PerLau Design asortimente rasite stilingas akinių grandinėles, kurios gali tapti puikia dovana merginai! Pagamintos iš kokybiškų medžiagų, dekoruotos originaliais Swarovski kristalais ir savo subtilumu traukte traukia aplinkinių žvilgsnius. Tai aksesuaras, kuris puikiai atlieka savo funkciją – laiko akinius, kad jie visada būtų šalia. Ir žinoma atrodo labai stilingai, pridedami įvaizdžiui šarmo. Dar vienas pliusas, akinių grandinėlės transformuojasi į veido kaukės laikiklį, kas yra labai praktiška šiomis dienomis. Jei padovanosite savo merginai akinių-kaukės grandinėlę ir dar pridėsite stilingą veido kaukę – parodysite jei dėmesį, meilę ir rūpestį, kurį ji tikrai įvertins.

DOVANA DRAUGEI

Turi šalia bendramintę, kuri tave supranta iš pusės žodžio, palaiko tave – kai to labiausiai reikia? Padeda ir paguodžia? Jei atsakymas teigiamas – puiku, tokios draugės tikri aukso grynuoliai! Jas reikia saugoti, o kartais ir nustebinti. Puiki dovana draugei galėtų būti žavingoji segė iš Laumžirgis MINI kolekcijos. Tai mažos stiliaus detalės, kurios gali ne tik papuošti ar paįvairinti bet kokį drabužių derinį, bet puikiai pasitarnauja, kai reikia susegti skraistę, apykaklę. Juk tu žinai savo draugės mėgstamiausias spalvas? Tada tau bus tikrai nesunku išrinkti jai patinkančių spalvų segę. Segė Laumžirgis Mini galėtų būti jūsų draugystės ženklas. Juk laumžirgiai simbolizuoja tyrumą, ilgaamžiškumą ir laimę.

DOVANA MOKYTOJAI

Mokytojos – mokslo šviesos nešėjos! Jos perduoda vaikams ne tik žinias, bet ir savo gyvenimo patirtį, išmintį. Ir nenuostabu, kad Mokytojų dienos proga, mokiniai atsidėkodami nori padovanoti kažką nuostabaus, neįprasto! Išskirtinė dovana mokytojai galėtų būti darbo knyga su keičiamu viršeliu. Tai vienetinis, analogų neturintis, autorinis PerLau Design gaminys. Stora, net 365psl. knyga, kurioje tikrai tilps visi mokytojos užrašai. Na, o viršelis ir jo dekoras – kruopštus rankų darbas. Visi pagaminti viršeliai yra vienetiniai, niekur nieko panašaus nerasite. O didžiausias pliusas, kad viršelį galima perdėti ant kitos užrašų knygos ir toliau džiaugtis nuostabiu gaminiu. Dėmesys detalėms jus užburs ,ir pažadu, ši darbo knyga – abejingų nepaliks! Jei iš tikro norite nustebinti mokytoją – dovaną mokytojos dienos progai jau radote!

darbo knyga, dekoruota knyga, darbo kalendorius

RANKŲ DARBO DOVANOS

Tikiuosi, kad apžvalga: dovanų idėjos moterims, padėjo jus užvesti ant kelio, o gal net ir atradote tai ko ieškojote. Pabaigai noriu akcentuoti, kad visi PerLau Design gaminiai – tai kruopštus rankų darbas. Visus aksesuarus gaminu pati, todėl garantuoju už ilgaamžiškumą ir kokybę. Taip pat visi gaminiai atkeliauja stilingose dėžutėse. Džiaugiuosi, kad mano gaminiai spinduliuoja vertę, kurią moterys labai vertina! Ir raginu nepamiršti, kad rankų darbo dovanos – geriausias pasirinkimas norint pradžiuginti dailiosios lyties atstoves.

Siuvinėtoja ir aksesuarų kūrėja,

Laura

perlau design