Atėjus šiltąjam sezonui, prasideda ir švenčių maratonas. Vestuvės, krikštynos ir kitos ypatingos šventės kiekvieną savaitgalį puošia miestų aikštes, bažnyčias, lankomiausias miestų vietas. Neatsiejama kiekvienos šventės dalis – dovanos. Šiame straipsnyje aptarsiu kelis gaminius iš PerLau Design asortimento. Šios puošmenos – puiki dovana nuotakai ar pamergėms. Taip pat jas labai lengvai pritaikysite ir savo šventiniame įvaizdyje jei ieškote baltų, klasikinių aksesuarų.

Dovana nuotakai – keliaraištis

Keliaraištis – tai žaismingas, bet tuo pačiu ir paslaptingas vestuvių dienos atributas, kurį nuotakai dažniausiai įteikia draugės mergvakario metu. PerLau Design keliaraištis siūtas ir siuvinėtas rankomis, jį puošia baltas vabzdys, plunksnos ir perlai. Šis gaminys alsuoja elegancija, o ji neatsiejama nuotakos įvaizdžio dalis. Kiekvienas gaminys siuvamas pagal užsakymą, todėl visada skirtingas. Tai puiki, vienetinė dovana nuotakai, kuri gali tapti sentimentaliu TOS dienos prisiminimu, o gal net palikimu kitoms kartoms.

dovana nuotakai keliaraištis

Norite užsisakyti? Kviečiu susisiekti el. paštu ir aptarsime visas detales. Primenu, kad keliaraištį reikėtų užsakyti iš anksto t.y. iki įteikimo dienos likus ne mažiau 2-3 savaitėms. Keliaraiščiai siuvami ir siuvinėjami rankomis, todėl tai užima daugiau laiko. Dar pagaminimo terminą įtakoja ir užimtumas, kuris sezono metu būna didelis. Keliaraiščio kaina nuo 35 eur.

Dovana nuotakai – papuošalų dėžutė

Dar viena dovanų idėja – personalizuota papuošalų dėžutė. Švelnus, baltas aksomas dekoruotas vardo raide, kurios linijos kruopščiai išsiuvinėtos rankomis. Ši siuvinėjimo technika naudojama aukštojoje madoje, tad viskas atrodo įspūdingai ir žinoma kokybiškai. Siuvinėjant šia technika, prisiuvama kiekviena detalė! Puiki, išskirtinė, estetiška, tiesiog tobūla dovana nuotakai.

dovana nuotakai - papuošalų dėžutė

Papuošalų dėžutę su pageidaujamu inicialu reikia užsakyti iš anksto t.y. likus ne mažiau 2-3 savaitėms iki įteikimo dienos. Kaina 39 eur. Daugiau informacijos apie dėžutės parametrus skaitykite šiame įraše – papuošalų dėžutė.

Mergvakario dovanos

Mergvakaris – šventė, kurios metu ne tik jaunoji gauna įvairias dovanas. Neretai ir nuotaka, norėdama pradžiuginti savo drauges, paruošia joms žavingas dovanėles. Būtent šis aksesuarų rinkinys ‘MEDAUS MĖNUO’ gali būti puiki dovana tiek nuotakai, tiek pamergėms. Rinkinį sudaro: upinių perlų auskarai, natūralaus šilko gumytė plaukams, ir akinių grandinėlė dekoruota Swarovski perlais. Visi aksesuarai supakuojami dailioje dėžutėje.

Nepaslaptis, dažniausiai jaunavedžiai medaus mėnesiui renkasi šiltus kraštus. Tad šie baziniai aksesuarai puikus pasirinkimas norint, kad nuotaka galėtų nerūpestingai džiaugtis geru laiku. Jaunoji ir balta spalva tradicinė kombinacija, tad šis baltas aksesuarų rinkinys lyg lengvas vestuvių įvaizdžio šleifas lydėtų jaunają visą medaus mėnesį, o gal ir ilgiau. Rinkinio kaina 39 eur.

Norint pradžiuginti pamerges, rinkinį galima išskaidyti. T.y. galima užsakyti atskirus aksesuarus ir skirtingus jų kiekius. Galbūt norėsite visas drauges pradžiuginti žavingais perlų auskarais. O gal ne visos nešioja auskarus, tad jas nustebinsite šilkine plaukų gumyte ar akinių grandinėle. Susisiekite el. paštu ir viską suderinsime iki smulkmenų.

Manau, kad šios idėjos tikrai palengvins dovanų paieškas. Ir tikiuosi, kad šie aksesuarai bus puiki dovana nuotakai ar pamergėms, o gal ir jūs nuspręsite savo šventinį įvaizdį papuošti PerLau Design kūryba.

mazesnis

SUSISIEKITE EL. PAŠTU:

    BENDRAUKIME!

    Labas! Aš, Laura - PerLau Design įkūrėja. Kuriu unikalius, šiek tiek egzotiškus aksesuarus MOTERIMS. Šioje svetainėje - mano kūryba, kurioje daugiausiai siuvinėti gaminiai. Būti arčiau PerLau Design kūrybos tai galimybė pamatyti gamybos užkulisius, sužinoti vis kažką naujo ir įdomaus, ir žinoma - sutaupyti.

    Naujienlaiškis siunčiamas ne dažniau nei kartą per mėnesį.