Prieš jus – vienetinis, analogų neturintis, autorinis PerLau Design gaminys – ypatinga darbo knyga. Švelnus veliūras, o ant jo nutūpusi prabangi bitė, dekoruota Swarovski kristalais ir hematitu. Taip ir norisi, tokią knygą, pasidėti ant stalo ir tiesiog žiūrėti…😍
Tai pirmasis šios linijos gaminys, bet iš karto užburiantis ir žadantis dar daugiau naujienų! Ši subtilių viršelių linija bus pilna vabzdžių ir gyvūnų ( kas yra neatsiejama PerLau Design dalis). O smagiausia, kad galima bus pasirinkti, įsigyti kaip užrašų knygą ar darbo kalendorių. Ir dar vienas pliusas – viršelis KEIČIAMAS! Tikrai, taip – labai paprastai (visai kaip mokykloje apvilkti sąsiuvinį). Pervilksite viršelį ant naujos užrašų knygos ar darbo kalendoriaus, ir vėl džiaugsitės ypatingu gaminiu.

Moters diena – darbo knyga – ypatinga dovana

Turbūt nesuklysiu, kad Moters diena, tokia šventė, kai visos damos neišvengiamai apdovanojamos gėlių puokštėmis. Bet, būkime sąžiningi, Jos nusipelnė daug daugiau: kavos ir pusryčių į lovą, laisvadienio nuo namų ruošos, skanios vakarienės, ir naujų – pavasariu alsuojančių papuošalų ar aksesuarų.

Nustebink savo Damą (o galbūt save!) išskirtine dovana. Visas viršelis ir dekoras – kruopštus rankų darbas. Dėmesys detalėms jus užburs ,ir pažadu, ši darbo knyga – abejingų nepaliks! Tai išskirtinis stiliaus atributas – tikros karalienės užrašams…

Jei ieškote daugiau idėjų, pasižvalgykite skiltyse: Laumžirgis, Insectus, akinių grandinėlės gal rasite tai kas bus geriausia dovana. Primenu, kad visi gaminiai gražiai supakuojami. Jums reikės pasirūpinti tik dovanos įteikimu.

Jei patiko PerLau Design gaminiai, susisiekime!

perlau design, butikas, papuošalai moterims

Turite klausimų?

Su mumis galite susisiekti:

♦ El. paštu: perlau@perlaudesign.lt

♦ Facebook paskyra: @PerLau Design

♦ Telefonas: +37067101264

Arba užpildę šią formą:

    BENDRAUKIME!

    Labas! Aš, Laura - PerLau Design įkūrėja. Kuriu unikalius, šiek tiek egzotiškus aksesuarus MOTERIMS. Šioje svetainėje - mano kūryba, kurioje daugiausiai siuvinėti gaminiai. Būti arčiau PerLau Design kūrybos tai galimybė pamatyti gamybos užkulisius, sužinoti vis kažką naujo ir įdomaus, ir žinoma - sutaupyti.

    Naujienlaiškis siunčiamas ne dažniau nei kartą per mėnesį.