YPATINGIEMS UŽRAŠAMS

užrašinė
Siuvinėtas viršelis

Mėgstate rašyti tekstus, kurti eiles? O gal tiesiog Jums svarbu viską smulkiai suplanuoti ir pasižymėti įvairius darbus? Jei atsakymas TAIP – kviečiu susipažinti su PerLau Design gaminiu, kuris atstos ir darbo knygą, ir užrašinę. O svarbiausia, kad ji įvilkta į rankų darbo viršelį, kuris siuvinėtas rankomis naudojant įvairias technikas. Darbo knyga – užrašinė, tai unikalus gaminys jūsų ypatingiems užrašams!

RANKŲ DARBO KNYGA – UŽRAŠINĖ

rankų darbo darbo knyga
Keičiamas viršelis

Kuo ypatingos šios knygos? Jos praktiškos! Visų knygų viršeliai yra keičiami. T.y. prirašius knygą, viršelį galėsite pervilkti ant naujos užrašinės – ir vėl džiaugsitės nuostabiu gaminiu. Viršeliai gaminami iš kokybiškų medžiagų ir rankomis apsiuvami karoliukais ar grandinėle, kad gaminys tarnautų kuo ilgesnį laiką.

Šios užrašinės vienetinės! Visas knygų dekoras yra rankų darbas. Jas puošia gyvūnai, vabzdžiai, azijietiški motyvai, kurie siuvinėti rankomis, naudojant įvairias siuvinėjimo technikas. Šių viršelių gamyba reikalauja ne tik ypatingo kruopštumo, bet ir daug laiko. Todėl jų pagaminama labai mažai, tačiau klientės gali džiaugtis vienetiniais, neatkartojamais gaminiais.

Darbo knygos charakteristika

  • kietas viršelis
  • 366 puslapiai
  • puslapiai suliniuoti, yra vieta skirta datos įrašymui
  • matmenys 14.8 x 21.6 (cm)

VARDINĖS DARBO KNYGOS

Siuvinėta rankomis

2022-ųjų metų NAUJIENA – vardinės darbo knygos. Tai knygos, kurias puošia aukštos kokybės aksominis viršelis, o ant jo išsiuvinėtas savininkės vardas. Naudojamos tik aukštos kokybės medžiagos ir sudėtingesnės siuvinėjimo technikos, todėl šie viršeliai gaminami tik pagal individualius užsakymus. Vardinių darbo knygų kaina prasideda nuo 75 eur. Kaina priklauso nuo pageidaujamo siuvinėjimo sudėtingumo, priemonių ir pan. Gamybos terminas 2-4 savaitės (priklauso nuo užimtumo).

Svarbu paminėti, kad individualūs užsakymai priimami ne tik vardinėms darbo knygoms. Galima užsisakyti personalizuotą užrašinę, ant kurios viršelio būtų išsiuvinėtas jūsų pageidaujamas motyvas. Tai gali būti mėgstamas gyvūnas, profesiją atspindintys motyvai, logotipas, abstrakcija ir t.t…

Individualūs užsakymai priimami el. paštu: perlau@perlaudesign.lt arba užpildžius žemiau esančią formą. Jei kyla klausimų, rašykite ir viską smulkiai aptarsime.

KAIP ĮSIGYTI?

Ne visada visas darbo knygas pavyksta patalpinti šiuose elektroniniuose PerLau Design namuose. Jos taip greitai suranda savo šeimininkes, kad kartais vos spėju pasidaryti kelias nuotraukas atsiminimui.

Jei Jus domina šis gaminys, kviečiu susisiekti nurodytais kontaktais arba parašyti užklausą per žemiau esančią formą. Parodysiu visas laisvas darbo knygas ir suteiksiu visą reikiamą informaciją apie kiekvieną iš jų. Taip pat primenu, kad šios knygos, kaip ir visi PerLau Design gaminiai, supakuojamos į dailias dėžutes. Tad jei tai dovana – nereikės sukti galvos dėl įpakavimo. Dar vieną idėją dovanoms rasite šiame įraše – PAPUOŠALŲ DĖŽUTĖ.

PerLau Design

Laura

perlau design, butikas, papuošalai moterims

    BENDRAUKIME!

    Labas! Aš, Laura - PerLau Design įkūrėja. Kuriu unikalius, šiek tiek egzotiškus aksesuarus MOTERIMS. Šioje svetainėje - mano kūryba, kurioje daugiausiai siuvinėti gaminiai. Būti arčiau PerLau Design kūrybos tai galimybė pamatyti gamybos užkulisius, sužinoti vis kažką naujo ir įdomaus, ir žinoma - sutaupyti.

    Naujienlaiškis siunčiamas ne dažniau nei kartą per mėnesį.