Sveiki,

Aš esu Laura, PerLau Design įkūrėja. Siuvinėju aksesuarus, kurie savo kitoniškumu ir charakteringumu džiugina ne tik moteris, bet ir aplinkinius. Moterys ieškančios naujovių, stilingų detalių savo asmenybei išreikšti renkasi mano kūrybą, nes čia susijungia gamtos siluetai, egzotiškų kultūrų motyvai ir techniškas, subtilus rankų darbas.

Daugiau nei prieš 6 metus atradusi siuvinėjimą, negalvojau, kad jis atves mane iki čia, kur esu dabar. Siuvinėjimo kelionę pradėjau nuo savo vestuvinės suknelės, kurią papuošiau karoliukais. Taip žingsnis po žingsnio į mano gyvenimą atkeliavo siuvinėjimo amatas, kurio mokindamasi tobulėju ir kaip siuvinėtoja, ir kaip asmenybė. Mano kūryba nepavaldi madai ar laikui, čia karaliauja laisvė ir mano fantazija. Kadangi nespraudžiu savęs į jokius rėmus, šį darbą dirbu su dideliu atsidavimu ir džiaugsmu.


aksesuarai moterims

Aksesuarai moterims

Siuvinėta egzotika – žodžiai, kurie geriausiai apibūdina PerLau Design identitetą. Asortimente dominuoja egzotiškos segės – vabalai, tolimų kraštų ir vandenų gyvūnija, rytietiškų kultūrų motyvai. Net ir mano mėgstamiausias siuviėjimas Aari technika atkeliavo iš Indijos. Būtent šios siuvinėjimo technikos paslapčių mokausi nuo 2020 m. (School of Couture). Ir kiekvienais metais tobulinu žinias ir įgudžius vis kituose mokymuose. O žinant, kad Lietuvoje šios technikos siuvinėtojų yra tik kelios dešimtys – užsiimti šiuo amatu tikra egzotika! Tad šiuose elektroniniuose namuose – PerLau Design aksesuarai moterims, kurios ieško naujovių, stilingų ir kitoniškų detalių savo asmenybei išreikšti.

Kokybė

Kruopštumas, ypatingas dėmesys detalėms ir kokybei, tai principai, kuriais paremta visa mano kūryba. Kūryboje naudoju tik kokybiškas priemones ir daug dėmesio skiriu smulkioms detalėms. Visi karoliukai ir detalės yra prisiūti, kad mano gaminiai jus puoštų kuo ilgesnį laiką.

PerLau Design išskirtinumas – mano gaminiai nėra skirti masėms, negaminu dideliais kiekiais. Dauguma aksesuarų yra vienetiniai arba riboto tiražo. Todėl moterys įsigijusios mano kurtus gaminius gali jaustis tikrai ypatingai, nes jų rankose UNIKALUMAS.

siuvinėjimas, aukštoji mada

Drabužių siuvinėjimas

Antroji kūrybos linija – drabužių siuvinėjimas. Čia galima rasti lietuvių kūrėjų jau pasiūtus ir mano siuvinėjimais puoštus gaminius. Taip pat dekoruoju klientų drabužius pagal individualius užsakymus. Siuvinėju viską: nuo logotipų iki vestuvinių suknelių, aksesuarų ar namų tekstilės gaminių. Drabužių siuvinėjimui naudojamos tik kokybiškos priemonės: prabangūs nėriniai, Swarovski kristalai, prancūziški žvyneliai, šilkas ir kt.

siuvinejimas
balta liemenė
perlau design

Siuvinėjimas ant drabužių – būdas atnaujinti, papuošti savo drabužius. O tai reiškia, kad galbūt nebūtina skubėti pirkti naujų gaminių. Taip galite prisidėti prie tvaresnio vartojimo! O svarbiausia tokie drabužiai bus vienetiniai, net jei ir pirkti iš masinės gamybos parduotuvių.

Kviečiu su manimi ir mano kūryba susipažinti artimiau. Instagram paskyroje dalinuosi siuvinėjimo procesu ir kitais kūrybos užkulisiais!


PerLau Design įkūrėja Laura.

ATRASKITE

KITOKIUS AKSESUARUS,

KURIE ĮKVĖPTI

GAMTOS,

SIUVINĖTI RANKOMIS!

perlau design