Ar susimąstėte kuo kvepia pavasaris? Žiedais, paukščių čiulbėjimu, šiluma, o gal medumi? Naujausi PerLau Design aksesuarai moterims primins šviežią, pavasarinį medų suneštą iš žydinčių sodų ir pievų. Taigi, šį pavasarį “kalbėsime” apie bites! Šiame įraše supažindinsiu su naujausiais gaminiais, o daugiau informacijos apie kiekvieną iš jų rasite parduotuvėje.

Kaklo papuošalai

Nors mano silpnybė yra segės, kartais kūrybinė mūza atsiunčia idėjų ir kitiems aksesuarams. Įkvėpti medaus atspalvių atsirado net keli kaklo papuošalai: masyvi grandinė ‘BAROKAS’, dviejų grandinėlių rinkinys ‘GINTARINIS MEDUS’ ir minimalistinė grandinėlė ‘KORYS’. Visos labai savitos – skirtingoms asmenybėms. Grandinė ‘BAROKAS’ išsiskiria savo masyvumu, ir mažu akcentu – paauksuotame žiede įsitaisęs unikalus barokinis perlas! Kaklo papuošalas ‘GINTARINIS MEDUS’ – dviejų grandinėlių sintezė. Trumpesnioji laiko mūsų mylimos Baltijos jūros gintarą, kuris švelniai įsitaiso kaklo duobutėje, o ilgesnioji papuošta koriu. Abi nugula į bendrą medaus ir korio piešinį. Bet puikiai atrodo ir nešiojant po vieną. Na, o minimalistinė grandinėlė ‘KORYS’ išsiskiria savo paprastumu ir lengvumu. Smulki stiliaus detalė, kuri jūsų įvaizdžiui bus it “cinkelis”, kurio taip trūko.

Akinių grandinėlės

Atšilus orams saulės spinduliai vis dažniau lepina mus. Nejučiomis akiniai nuo saulės tampa aksesuaru be kurio neišeiname iš namų. O, kad nevargintų tokios mintys “kur palikau akinius”, akinių grandinėlės – tampa būtinybė. Tad šį pavasarį PerLau Design pasipildė naujais akinių grandinėlių modeliais. Visos grandinėlės auksinės spalvos lyg nuteptos medumi, o kelios papuoštos bitėmis ir koriais. Šie aksesuarai moterims, kurios praleisdamos daug laiko miestuose, šurmulyje vis tiek atranda laiko pasidžiaugti žydinčiais medžiais, vabzdžių ir paukščių šokiais! Grandinėlės pagamintos iš žalvario arba nerūdijančio plieno ir padengtos 24K auksu. Skirtingų storių ir pynimų – tad kiekviena atras savo stiliui tinkamiausią.

Aksesuarai nuotakoms

Pavasaris – metas, kai gamta atgimsta, gyvūnija išlenda iš kokonų ir urvų, o žavingi įsimylėjeliai patraukia link altorių – prasideda vestuvių sezonas. Atliepdama pavasario temai apie medų ir bites, sukūriau kelis aksesuarus nuotakoms. Vienas jų – keliaraištis. Tai žaismingas, bet tuo pačiu ir paslaptingas vestuvių dienos atributas, kurį nuotakai dažniausiai įteikia draugės mergvakario metu. Keliaraištis siūtas ir siuvinėtas rankomis, jį puošia baltas vabzdys, plunksnos ir perlai. Vienetinis gaminys, kuris gali tapti sentimentaliu TOS dienos prisiminimu, o gal net palikimu kitoms kartoms.

Kitas kūrinys nuotakai, o tiksliau aksesuarų rinkinys ‘MEDAUS MĖNUO’. Rinkinį sudaro: upinių perlų auskarai, natūralaus šilko gumytė plaukams, ir akinių grandinėlė dekoruota Swarovski perlais. Nepaslaptis, dažniausiai jaunavedžiai medaus mėnesiui renkasi šiltus kraštus. Tad šie baziniai aksesuarai puikus pasirinkimas norint, kad nuotaka galėtų nerūpestingai džiaugtis geru laiku. Jaunoji ir balta spalva tradicinė kombinacija, tad tikiuosi, kad šis baltas aksesuarų rinkinys lyg lengvas vestuvių įvaizdžio šleifas lydės visą medaus mėnesį, o gal ir ilgiau.

Štai tokias saldžias ir žavias naujienas rasite PerLau Design pavasario kolekcijoje. O pabaigai noriu priminti, kad aksesuarai ne tik pabrėžia Jūsų charakterį, bet ir saugo gražiausias akimirkas, svarbiausius momentus ir slapčiausius troškimus.

ATRASKITE, JAUSKITE, PUOŠKITĖS – PAVASARIU!

BENDRAUKIME!

Labas! Aš, Laura - PerLau Design įkūrėja. Kuriu unikalius, šiek tiek egzotiškus aksesuarus MOTERIMS. Šioje svetainėje - mano kūryba, kurioje daugiausiai siuvinėti gaminiai. Būti arčiau PerLau Design kūrybos tai galimybė pamatyti gamybos užkulisius, sužinoti vis kažką naujo ir įdomaus, ir žinoma - sutaupyti.

Naujienlaiškis siunčiamas ne dažniau nei kartą per mėnesį.