Kaip išsirinkti tinkamiausią akinių grandinėlę?

Jau keli metai aksesuarų topuose karaliauja akinių grandinėlės. Net neabejoju, kad dėl savo stilingumo ir praktiškumo išliks populiarios dar ne vienerius metus. Ir jei anksčiau akinių grandinėlės/laikikliai buvo tiesiog paprastos virvelės, dabar jų modeliai stilingi, subtilūs ir net daugiafunkciniai! Nenuostabu, kad tokioje gausoje moterys pasimeta, ir išsirinkti tinkamą grandinėlę tampa sudėtinga. Šiame įraše aptarsiu dažniausiai klienčių užduodamus klausimus. Tikiuosi atsakymai jums sudės visus taškus ant i ir išsirinkti akinių grandinėlę taps žymiai paprasčiau.

MODELIS

Tikriausiai pats dažniausias klausimas tada, kai grandinėlių akiniams pasirinkimas tikrai didelis, o ko konkrečiai norite – dar nežinote. Tai pirmiausia siūlyčiau išsiaiškinti kokio modelio jums reikia. Tiesiog pasvarstykite prie kokių akinių nešiosite šį aksesuarą (arba kokioje aplinkoje). Derinsite prie akinių nuo saulės ar korekcinių akinių? Naudosite labiau laisvalaikiui ar darbui, oficialioje aplinkoje? Atsakius į šiuos klausimus, jau maždaug žinosite ko ieškoti. Jei laisvalaikiui – tai akinių grandinėlė gali būti ryškesnė, įdomesnių formų, su subtiliomis detalėmis. Jei darbui – siūlyčiau rinktis neutralias spalvas, minimalistinį dizainą.

akinių grandinėlės vasarai

Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į akinių spalvą ir dizainą. Jei akiniai minimalistiniai, ploni rėmeliai tai prie jų gražiai atrodys plonos, neperkrautos grandinėlės. Jei akinių rėmeliai platūs, metaliniai – labiau derės stambios, masyvios grandinėlės.

SVORIS

Nemažiau aktualus klausimas – ar akinių grandinėlė nesunki ir “netemps” akinių žemyn? PerLau Design akinių grandinėlės yra lengvos, todėl jas nešiojant jausitės tikrai komfortabiliai. Tačiau vienas modelis – grandinėlė akiniams ‘GRANDIS’ yra masyvi, todėl ji sunkesnė nei visos kitos. Ją rekomenduoju derinti prie stambių ir/arba metalinių akinių rėmelių.

stambi grandinėlė akiniams

Jei renkantis akinių grandinėlę sudvejojote dėl jos svorio – visada galite kreiptis nurodytais kontaktais, mielai pakonsultuosiu smulkiau.

ILGIS

Visos moterys skirtingos, tad jų poreikiai taip pat skiriasi: vienoms patinka ilgesnės akinių grandinėlės, kitas tai erzina ir jos mieliau renkasi trumpesnes. Dauguma PerLau Design grandinėlių yra apie 75cm ilgio. Kelių metų patirtis rodo, kad tai optimaliausias ilgis, kuris dažniausiai tinka daugumai moterų. Tačiau jei pageidautumėt ilgesnės ar trumpesnės akinių grandinėlės, visada galite susisiekti nurodytais kontaktais ir manau tikrai rasime sprendimą.

AKINIŲ KOJELĖS

Dauguma nešioja standartinius akinius t.y. akinių kojelės būna plonos ar vidutinio storumo, tad čia kaip ir viskas aišku. Bet yra akinių, kurių kojelės labai plačios, susijungiančios su visu rėmeliu. Štai čia moterims kyla klausimas, ar akinių grandinėlė tiks tokiems akiniams? Tai atsakau – didelė tikimybė, kad tiks! Kad ir kokios plačios kojelės būtų (na nebent jau labai nestandartinė forma ir dydis), akinių grandinėlių laikikliai yra silikoniniai. Jie išsitempia pakankamai, kad užsimautų ant akinių kojelės. Tačiau jei dvejojate, ir manote, kad akinių grandinėlė gali netikti, susisiekite, pakonsultuosiu. Jei reikės prie užsakymo pridėsiu didesnius silikoninius laikiklius, o jei vis tik akinių grandinėlė netiks, visada galite grąžinti.

grandinėlė akiniams

GARANTIJA

Visiems PerLau Design gaminiams yra taikoma garantija. Ne išimtis ir akinių grandinėlės. Visi gaminiai pagaminti iš kokybiškų medžiagų, bet kaip sako – “nieko nėra amžino”. Tad jei nešiojant akinių grandinėlę ji nutruks, ar pamesite kokią smulkią jos dalį – susisiekite. Man svarbu, kad klientės mano gaminiais džiaugtųsi kuo ilgesnį laiką! Na, o jei pataisyti nepavyks, visada rasime sprendimą kaip tą nuostolį padengti. Garantija NETAIKOMA tokiu atveju, jei gaminys buvo pažeistas piktybiškai arba naudotas ne pagal paskirtį.

akinių grandinėlė aukso spalvos

Taip pat primenu: jei gaminys neatitiko jūsų lūkesčių, galite jį grąžinti per 14d. Tik svarbu, kad jis būtų nenaudotas ir grąžintas originalioje pakuotėje.

Tikiuosi, informacija buvo naudinga. Puoškitės ir spindėkite!

PerLau Design

Laura

perlau design, butikas, papuošalai moterims

BENDRAUKIME!

Labas! Aš, Laura - PerLau Design įkūrėja. Kuriu unikalius, šiek tiek egzotiškus aksesuarus MOTERIMS. Šioje svetainėje - mano kūryba, kurioje daugiausiai siuvinėti gaminiai. Būti arčiau PerLau Design kūrybos tai galimybė pamatyti gamybos užkulisius, sužinoti vis kažką naujo ir įdomaus, ir žinoma - sutaupyti.

Naujienlaiškis siunčiamas ne dažniau nei kartą per mėnesį.