PerLau Design elektroninei parduotuvei jau VIENERI! Tas laikas prabėgo taip greitai, net sunku patikėti… Atrodo dar nesenai elektroninė parduotuvė buvo tik mintyse, o šią savaitę, tiksliau SAUSIO 22d. ši parduotuvė švęs gimtadienį! O koks gimtadienis be staigmenų? Bet apie jas truputį vėliau.

2021 m. kūrybos apžvalga

segė laumžirgis, sage su swarovski

Šiame įraše noriu trumpai perbėgti per šiuos metus ir prisiminti, kokie džiaugsmai ar vargai mane lydėjo kūrybiniame kelyje. 2021 metai prasidėjo darbingai! Sausio 22d. startavo mano elektroninė parduotuvė, kurioje išsirikiavo ilgų kūrybos metų vaisiai: stilingi, unikalūs rankų darbo aksesuarai moterims. Tad prie siuvinėjimo darbų teko įkomponuoti ir elektroninės parduotuvės administravimą. Žinoma, tai kainuoja daug laiko, pastangų, o kartais ir nervų, bet man patinka dalyvauti PerLau Design virtualių namų kūrime, žinoti kiekvieną el.parduotuvės kampelį, planuoti ir bandyti įgyvendinti įvairias idėjas, kad apsipirkimas būtų malonus ir džiuginantis.

Siuvinėjimo rėmas

siuvinejimas

Dar vienas 2021-ųjų metų džiaugsmas – įsigytas profesionalus siuvinėjimo rėmas. Kai pradėjau mokytis siuvinėti su liunevilio vąšeliu naudojau paprastą, visiems gerai žinomą siuvinėjimo lanką. Jų turėjau įvairių dydžių ir pradžioje to užteko. Bet idėjos ir fantazijos taip išaugo, kad netilpo net į didžiausią siuvinėjimo lanką. Tada supratau, kad laikas profesionaliam rėmui. Ilgai nelaukus jį įsigijau. O su juo manęs laukė nauji iššūkiai, nes norint su juo dirbti, reikia tinkamai pasiruošti – tam būtinos specifinės žinios. Tad sekantis žingsnis buvo – mokymai.

Reprezentacinis PerLau Design filmukas

Ilgą laiką svajojau apie savo prekės ženklo pristatymą video formatu, ir štai 2021-ųjų metų pradžioje pavyko tai įgyvendinti! Vis galvodavau, kaip jis turėtų atrodyti, kur reikėtų filmuoti, kuriuos gaminius rodyti – mane kankino daug klausimų… Bet vieną dieną kažkaip viskas savaime susidėliojo. Su filmuotoja greitai viską suderinom, puikiai suprato mano viziją ir ją išpildė. Jei dar nematėte reprezentacinio filmuko, kviečiu jį pažiūrėti čia.

Šilkas kūryboje

žalia plaukų gumytė

2021-ieji tai metai, kai atradau šilkinius gaminius. Internetinėje erdvėje įsigijau PerLau Design vizuale naudojamos spalvos (garstyčių) šilko gumytę plaukams. Šilkas ir jo savybės man labai patiko ir kaip kūrėja iš karto pastebėjau, kad šilkas ir Swarovski kristalai kartu atrodo prabangiai ir harmoningai. Pradėjus bendradarbiauti su lietuvių kūrėjais, kurie siuva gaminius iš natūralaus šilko, klientėms pristačiau šilkinės veido kaukės ir akinių grandinėlės rinkinį. O Kalėdoms paruošiau daugiau rinkinių, kuriuose mano gaminti papuošalai su Swarovski kristalais ir šilko gumytės plaukams.

Žinant, kad šilkas gaunamas iš šilkverpių (drugių) kokonų gijų, galvoju, gal ne be priežasties šilkas atsidūrė mano kūryboje. Juk tai puikiai atspindi PerLau Design šūkį: stilingos vabzdžių metamorfozės!

Siuvinėjimo mokymai

Žengtas dar vienas laiptelis svajonės link! 2021m. rugpjūtį baigiau dviejų dienų siuvinėjimo liunevilio vąšeliu kursą, kuriame išmokau dirbti su profesionaliu siuvinėjimo rėmu, o tai atvėrė dar didesnes galimybes kūrybai. Išmoktas technikas pirmiausiai pritaikau segių kūrime, taip geriau įsisavinu žinias. Na, o pagrindinė mano tobulinimosi intencija – drabužių siuvinėjimas, tad daugiausiai pastangų ir laiko investuoju būtent čia.

Drabužių siuvinėjimas

Na ir didžiausias 2021m. pasiekimas: startavo drabužių siuvinėjimo paslauga ir pristatyta Laura Periok. BRODERIE – siuvinėtų drabužių linija. Moterys gali atnaujinti, papuošti savo drabužius išskirtinėmis, rankomis siuvinėtomis detalėmis užsisakant individualų siuvinėjimą. O ieškančioms vienetinių, puošnių drabužių ypatingoms progoms – Laura Periok. BRODERIE drabužių linija, kurioje jau paruošti unikalūs gaminiai.

Gimtadienio staigmenos!

Praeiti metai buvo išties pilni džiaugsmo, kūrybiškumo ir daug nuostabių akimirkų, jūsų padėkų ir gražių žodžių. Tad tariu didelį AČIŪ visoms klientėms, kad esate kartu! O dabar laikas švęsti! Gimtadienio proga – nuolaidos kodas: GIMTADIENIS1. O su juo NET -22% NUOLAIDA PerLau Design gaminiams. Nuolaidos kodas bus aktyvus nuo SAUSIO 22D. iki VASARIO 1D. Tad jei turite neišsipildžiusių troškimų, dabar TAS laikas juos įgyvendinti!

BENDRAUKIME!

Labas! Aš, Laura - PerLau Design įkūrėja. Kuriu unikalius, šiek tiek egzotiškus aksesuarus MOTERIMS. Šioje svetainėje - mano kūryba, kurioje daugiausiai siuvinėti gaminiai. Būti arčiau PerLau Design kūrybos tai galimybė pamatyti gamybos užkulisius, sužinoti vis kažką naujo ir įdomaus, ir žinoma - sutaupyti.

Naujienlaiškis siunčiamas ne dažniau nei kartą per mėnesį.